سوالات متداول

GPS TRACKER

ردیاب جی پی اس

نحوه فعالسازی دستگاه چگونه است ؟

جهت فعالسازی دستگاه، پس از نصب دستگاه بر روی وسیله نقلیه ، اپلیکیشن ردیاب لندر را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید. نام کاربری و رمز عبور بر روی دفترچه راهنما دستگاه درج شده است. پس از ورود به اپلیکیشن حتما شماره موبایل خود را بعنوان شماره موبایل مالک دستگاه تعریف نمایید. دقت کنید هنگام وارد کردن شماره موبایل، کیبورد گوشی بر روی حالت انگلیسی باشد. سپس از طریق دستورات دفترچه، با ارسال پیامک به دستگاه شماره موبایل خود را بعنوان مالک تعریف کنید. دقت فرمایید شماره موبایل مالک ، شماره موبایل خود شما می باشد، نه شماره سیمکارت داخل دستگاه .

آیا می توان چند دستگاه را با یک حساب کاربری مشاهده کرد ؟

بله ، تنها کافیست تا با ساخت اکانت برای تمامی دستگاه ها، همه ی آنها را در یک اکانت تجمیع کرد. برای ساخت اکانت کافیست ابتدا شماره موبایل مالک را از طریق اپلیکیشن تعریف کرد. شماره موبایل تمامی دستگاه ها باید یکسان باشد. سپس با شماره موبایل فوق به سامانه پیامکی 10001722 پیامک با ذکر " درخواست ساخت اکانت " و همچنین نوشتن سریال دستگاه ها ارسال نمایید. درصورت رعایت تمامی موارد فوق، اکانت شما ساخته شده و نام کاربری و رمز عبور توسط سامانه به شما پیامک می گردد.

رمز عبور اپلیکیشن را فراموش کرده ام. نحوه بازیابی چگونه است ؟

به سامانه پیامکی 10001722 یک پیامک ارسال نمایید و در متن پیامک عنوان " فراموش رمز عبور " بهمراه سریال دستگاه تایپ کنید. درخواست فوق باید توسط شماره موبایل مالک تعریف شده در اپلیکیشن ارسال گردد. در صورت رعایت تمامی موارد فوق، رمز عبور شما بازیابی شده و توسط سامانه به شما ارسال می گردد.

VOICE RECORDER & MP3 PLAYER

ضبط خبرنگاری و پخش کننده پرتابل

نحوه شارژ کردن دستگاه های ضبط خبرنگاری LD-73 و LD-74 چگونه است ؟​

برای شارژ کردن، ابتدا کلید پاور را دستگاه را روشن کرده سپس دستگاه را به شارژر وصل کنید.

چگونه خطای DISC ERROR را رفع عیب کنیم ؟​​

در صورتی که با خطای Disc Error مواجه شدید، دستگاه خود را به رایانه متصل کنید. بعد از نمایان شدن پیغام فرمت دیسک، با انجام فرمت دیسک مشکل برطرف می شود.

مطالبــــ وبلاگ