وبلاگ

بهترین ردیاب موتورسیکلت | بهترین جی پی اس موتور

بهترین ردیاب موتورسیکلت
ردیاب لندر

بهترین ردیاب موتورسیکلت

افزایش آمار سرقت موتورسیکلت باعث شده است تا این روزها بیش از پیش نیاز به نصب یک ردیاب جی پی اس مناسب موتورسیکلت احساس گردد. آگاهی از برخی پیش نیازها می‌تواند شما را در خرید بهترین ردیاب موتورسیکلت یاری رساند.

اولین نکته حائز اهمیت این است که در نظر بگیرید که کدام یک از امکانات ردیاب‌ ها برای موتورسیکلت قابل استفاده است.

یک جی پی اس مناسب موتورسیکلت دارای ابعاد مناسبی است، یا بهتر است بگوییم بهترین ردیاب موتورسیکلت دارای ابعاد بسیار کوچک باید باشد. ردیاب لندر مدل LD-60R به علت ابعاد بسیار کوچک ، دارای کاربرد بسیار مناسبی برای نصب بر روی موتورسیکلت است.

برخی از امکاناتی که برای موتورسیکلت ضروری نیست همچون میکروفون داخلی و درخواست کمک اضطراری را نیازی نیست داشته باشد و البته هشدار باز شدن درب خودرو قابل استفاده در موتورسیکلت نمی باشد ( این امکان در ردیاب لندر مدل LD-62R قابل استفاده است ).

پس صرفا داشتن حداکثر امکانات در یک ردیاب دلیلی بر مناسب بودن آن مدل برای وسیله نقلیه شما نمی باشد و باید در نظر بگیرید مدل مناسب وسیله نقلیه شما چه امکاناتی را نیاز دارد.

جی پی اس موتور
gps tracker

جی پی اس موتور

ردیاب لندر مدل LD-62R نیز دارای ابعاد بسیار کوچک و نسبت به مدل LD-60R دارای امکانات بیشتری می باشد ولی مدل LD-60R دارای فاکتورهای مناسب تری جهت استفاده در موتورسیکلت است.

از دیگر نکات مهم جهت تهیه بهترین ردیاب موتورسیکلت می توان به نکات زیر توجه کرد:

یک ردیاب جی پی اس حرفه ای دارای اپلیکیشن IOS و اندروید فارسی و کاربر پسند است. ردیاب لندر دارای اپلیکیشن IOS فارسی قابل نصب از اپ استور رسمی اپل می باشد.

داشتن سرورهای قدرتمند داخلی به جهت کاهش هزینه های مصرف دیتا و سرعت بالا و همچنین اطمینان از عدم قطع شدن اپلیکیشن حتی در شرایط تحریم نیز از دیگر ویژگی های قابل اهمیت هنگام خرید ردیاب می باشد. لندر دارای سرورهای قدرتمند داخل ایران می باشد.

لندر دارای استاندارد ایزو9001 و IATF16949 و CE و همچنین دارای گواهی تایید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *